Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%

Figurka na dort myš se sýrem 5cm z kokosové hmoty

Figurka na dort myš se sýrem. Vyrobena z kokosové hmoty. Výška 5 cm.
Skladem poslední 3 kusy
U vás pozítří 1.10.2026

64 Kč
ks
Věrnostní program Věrnost se vyplácí.
Získejte stálou slevu na vše až 15%.
Věrnostní program
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 866 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
jaruskacabova
★ ★ ★ ★ ★
Soňa Jiránková
★ ★ ★ ★ ★
+ Vše krásné udělané, připravené

Ručně modelovaná myška se sýrem. Na výrobu byla použita modelovací kokosová hmota s příchutí a aroma sladkých mandlí. Lze s ní ozdobit dorty, rolády, zákusky a další.

Složení produktu

cukr, glukóz.sirup, suš.mléko(alergen), kokos, voda, mandlové aroma, kakaový prášek,vaječný bílek(alergen) konzer.E202, barviva E151,E102*,E110*,E122, E124**. *Tato barviva mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí.

Alergeny mléko, skořápkové plody, vejce

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1763 kJ
Energetická hodnota kcal 421,3 kcal
Tuky 7,8 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 7,3 g
Sacharidy 84,2 g
    - z toho cukry 78,8 g
Bílkoviny 1,6 g
Vláknina 2 g
Sůl 0,14 g

Země původu

Česká republika

Výrobní společnost
Richard Fagoš
Hlavní 256 Čelechovice na Hané 798 16
fagos@volny.cz
www.fagos.cz

Technické parametry

Kategorie: Jedlé figurky na dort
Jedlé figurky z cukrovo - kokosové hmoty
Výrobce Fagos
EAN 27000012372810
Kód produktu 3.016.21

Recenze

100 %
Jiná barva myšky než na obrázku, ale i tak moc hezká.
60 %
Nejdou mi udělit jen 3 hvězdy. Fotografie produktu a toho co mi přišlo se absolutně neslučuje. Přišla úplně jinak barevná figurka která opravdu nevypadá jako ta co jsem si "objednala". Naštěstí to dceři nevadí ale příště objednám jinde.
+ pěkně tvarované, + fotografie odpovídá skutečnosti, + super velikost
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Figurka na dort Minecraft Alex 30g z kokosové hmoty

Figurka na dort Minecraft Alex, 30 g. Vyroben z kokosové hmoty.

62 Kč
206.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Figurka na dort beruška 30g z kokosové hmoty 4x3cm - Fagos

Figurka na dort beruška, 30 g. Vyrobena z kokosové hmoty.

61 Kč
203.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Figurka na dort krtek 3D 60g z kokosové hmoty 3x6cm - Fagos

Figurka na dort krteček 3D, 60 g. Vyroben z kokosové hmoty.

99 Kč
165 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Figurka na dort žába 5x4cm z kokosové hmoty

Figurka na dort žába. Vyrobena z kokosové hmoty. Rozměry 5 x 4 cm.

68 Kč

Skladem > 5 ks